KONST / Litografier / Litografi 15349184
nr 1534 9184
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Vinter i skärgården. Signerad. Bildmått: 8x13 cm, yttermått inklusive ram: 27x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:23:24
12/4 18:41:56
100 kr
13/4 21:17:03
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson